EKİP

"Peki kim yapıyor bu oyunları?" diye soruyor olabilirsin. İşte cevabı. Özel günlerin için en iyi hediyeyi bulman için canla başla çalışıyorlar.

Adem Akyazıcı

Kurucu Ortak ve Oyun Geliştiricisi

Yer: İstanbul, Yıl:1992.. Bir kahraman doğdu! Aynı anda Adem de başka bir hastanede gözlerini açtı. Lisede oyunculuğa başladı ve daha sonra Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği'nden mezun oldu. Hem yaratıcılığından hem de mühendislik becerilerinden yararlanacak bir şey yapmak istedi ve mükemmel dengeyi Memoritory'yi kurup yaratıcı mobil oyunlar yaparak buldu. Şu anda Memoritory'de Kurucu Ortak ve Oyun Geliştiricisi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

M.Oğuzhan İmert

Kurucu Ortak ve Dijital Pazarlama Uzmanı

1992 yılında İstanbul'da dünyaya merhaba dedi. O da lisede oyunculuğa başladı (Çok oyuncumuz var) ve ardından Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun oldu. Birkaç yıl çeşitli firmalarda mühendis olarak çalıştıktan sonra dijital pazarlamanın büyülü dünyasıyla tanıştı. Bugün Memoritory'de Kurucu Ortak ve Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaktadır.

NASIL BAŞLADI?

Her şey zamanında Adem'in kız arkadaşı için tasarladığı minik ve tatlı bir mobil oyunla başladı. Oyunu oynarlarkenki mutluluklarına şahit olan Oğuzhan Adem'e yaklaştı ve "Neden bunu başkalarına da sunmuyoruz?" diye sordu. 32 saniyelik kritik bir düşünme prosesinden sonra Memoritory'nin fikri temelleri atıldı. Reel temellerinin atılması da çok uzun sürmedi.

NENE ZAMAN İHTİYACINIZ İHTİYACINIZ OLURSA,OLURSA,

BİZBİZ SİZİN SİZİN İÇİN BURADAYIZ! BURADAYIZ!